درباره ما

درباره ما

نشریه میلیتانت ارگان «گرایش مارکسیست های انقلابی ایران» است. میلیتانت در مقابل انحرافات گرایشات خرده بورژوایی سانتریستی، مائوئیستی، استالینیستی، چریکی و سوسیال دموکراتیک در درون جنبش کارگری و ساير جنبش‌های اجتماعی و در دفاع از نظریات مارکسیست انقلابی، در راستای تدارک حزب پیشتاز انقلابی، انتشار می یابد.

در میلیتانت بحث در مورد روش کار مبارزات کارگران و همچنین مباحثات نظری در پیوند با مسایل کارگری، زنان و جوانان مبارز، و تبادل نظرها و مباحثات تئوریک و ترجمه متون تئوریک درج می گردد. همکاران این نشریه که با اهداف و اصول گرایش مارکسیست های انقلابی ايران توافق داشته باشند، می توانند در حوزه‌های مختلف نشریه، بنا بر امکانات وتوان خود، درگیر گردند. در این نشریه ستون آزادی برای انعکاس نظریات مخالفان نیز در نظر گرفته می شود.

همبستگی بین المللی در حمایت از کارگران، دانشجویان و سایر قشرهای اجتماعی تحت ستم، در پیوند با «شبکه همبستگی کارگری»، با چشم انداز ایجاد یک اتحاد عمل سراسری کارگریو دانشجويي (تقویت قطب سوسیالیستی) و سایر قشرهای اجتماعی تحت ستم، در نشریه تبلیغ و ترویج می گردد.

نشریه میلیتانت هر ماه پس از انتشار بر روی وبلاگ منعکس می‌ شود. از همکاران و خوانندگان درخواست می شود بنا بر امکان و موقعیت خود نشریه را تکثیر و پخش کرده و برای آن گزارشاتکارگری، دانشجویی و اجتماعی و مقالات خود را بفرستند.

نشريه ميليتانت زير نظر «هيئت تحريريه» و «شورای دبيری» گرايش مارکسيست های انقلابی ايران انتشار می یابد.

«شورای دبیری» گرایش مارکسیست های انقلابی ایران

فروردین 1389

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *